Nas İnşaat

Nas İnşaat

Nas İnşaat

Nas İnşaat, modern inşaat teknikleri, kaliteli inşaat malzemesi, uzman ve deneyimli teknik kadrosu ile 2004 yılından bugüne, değişen ve gelişen modern hayata uygun yapılar inşaa etmektedir. Yapılan işler arasında; yurt içi ve yurt dışında okul, hastane, site, otoyol, devlet yolu, baraj, otel, motel, fabrika, köprü, tüm sanayi yapıları, sanat yapıları, istasyon, akaryakıt istasyonu, liman, tünel, petrol tasviyehaneleri, demiryolu, karayolu, lojmanlar, villa, prefabrik yapılar, hidrolik termik ve jeotermik santraller, kanalizasyon, içme suyu, boru hatları, her türlü enerji nakil vasıtaları, askeri yapılar, depolar, havalimanları, spor tesisleri, iş merkezleri ve dekorasyon hizmetlerinin müteahhitliğini yapmaktadır. Resmi ve özel kuruluşların ihale ve taahhütlerine iştirak ederek; çelik, beton, kargir, ahşap ve prefabrik her türlü inşaat işleri Nas İnşaat'ın deneyimli, güvenilir ve titiz çalışmaları sonucu hayata geçirilmektedir.

Tüm bunların yanı sıra, özel mahiyette her türlü konut ve işyeri inşaatı işleri için arsa satın almak veya kat karşılığı anahtar teslimi olarak anlaşmak suretiyle konut ve işyerleri inşa edip satışını yapmaktadır.

Nas İnşaat, Türkiye Müteahhitler Birliği üyesi olmakla beraber, Türkiye'de iş bitirmesi yüksek sayılı müteahhitler arasındadır.